Keramik tolali matlar uchun AIS 01 ankerini sotib olish — URMKS
+7 967 861-82-00 qoʻngʻiroqqa buyurtma
TT olish

Anker AIS 01

Anker AIS 01 Фото 1
Mavjud Mavjud
Foto
Chizma
Xususiyatlari
Anker AIS 01 mahsuloti quyidagi ruxsat etilgan chetlanishlarga ega:
chizmada koʻring
Narxi: 60 rub.*
Ariza yuborish
* - Saytda koʻrsatilgan narx maʼlumot joylashtirilgan vaqtda amal qiladi. Dolzarb taklifni olish uchun ariza yuboring.
  • Tavsif
  • Oʻlchamlar va narxlar
Poʻlat korpusga qoʻlda yoki tezkor yoyli payvandlash yordamida payvandlanishi mumkin
Ankerlarni zanglamaydigan issiqbardosh va issiqqa chidamli prokatdan tayyorlash
Buyurtmachi talablaridan kelib chiqib, ankerlarni qora metalldan yasaymiz
Konstruktiv tiplar: S, J, L - shaklli va turli gofrirlangan boshqa anker tizimlari

Quyidagi poʻlat markalaridan tayyorlash mumkin:

  • GOST 12X18N10T 08X18N10
  • AISI 304, 310S, 321, 309S, 201, 1.4835

Texnologik afzalliklar:

  • Ankerlarni zanglamaydigan issiqbardosh va issiqqa chidamli dumaloq prokatdan tayyorlash.
  • Buyurtmachi talablaridan kelib chiqib, ankerlarni qora metalldan yasaymiz;
  • Mahsulot konstruktiv tiplarga ega boʻlishi mumkin, aynan: S – shaklli, J – shaklli, L - shaklli va turli xil gofrirlash turlariga ega boshqa anker tizimlari;

Tipoʻlchamlar va artikullar: AIS01 ankeri

AIS01 ankerlarini buyurtma asosida tayyorlaymiz. Mavjud tipoʻlchamlar (167 dona) — quyidagi jadvalda. Kerakli oʻlcham roʻyxatda yoʻq boʻlsa — chizmangiz boʻyicha tayyorlaymiz, menejerdan aniqlashtiring.

№Artikul / tipoʻlcham
1Anker AIS01 5-100 AISI 310
2Anker AIS01 5-110-304
3Anker AIS01 5-150-321
4Anker AIS01 5-180-321
5Anker AIS01 5-19-310
6Anker AIS01 5-200-321
7Anker AIS01 5-250-15-310
8Anker AIS01 5-250-310
9Anker AIS01 5-265/35-310
10Anker AIS01 5-275-310
11Anker AIS01 5-300-310
12Anker AIS01 5-315/35-310
13Anker AIS01 5-350-321
14Anker AIS01 5-415/35-310
15Anker AIS01 5-60-321
16Anker AIS01 5-65-321
17Anker AIS01 5-70-304
18Anker AIS01 5-70-310
19Anker AIS01 5-75-310S
20Anker AIS01 L=120 AIS01.5-120-304
21Anker AIS01 L=150 AIS01.5-150-304
22Anker AIS01 L=160 AIS01.5-160-304
23Anker AIS01 L=200 AIS01.5-200-304
24Anker AIS01 L=350 AIS01.5-350-304
25Anker AIS01-5-110-304
26Anker AIS01-5-120-310
27Anker AIS01-5-150-310
28Anker AIS01-5-200-15-304
29Anker AIS01-5-200-304
30Anker AIS01-5-200-310
31Anker AIS01-5-245-310
32Anker AIS01-5-265-310S
33Anker AIS01-5-280-310S
34Anker AIS01-5-280-35-310
35Anker AIS01-5-300-310
36Anker AIS01-5-315-310S
37Anker AIS01-5-35-310
38Anker AIS01-5-370-35-310
39Anker AIS01-5-40-321
40Anker AIS01-5-415-310S
41Anker AIS01-5-50-304
42Anker AIS01-5-50-310
43Anker AIS01-5-50-321
44Anker AIS01-5-55-321
45Anker AIS01-5-60-321
46Anker AIS01-5-90-310
47Anker AIS01-6-200-310
48Anker AIS01-6-250-310
49Anker AIS01. 5-100-310
50Anker AIS01. 5-100-321
51Anker AIS01.100-304
52Anker AIS01.157-304
53Anker AIS01.177-310
54Anker AIS01.5-100-304
55Anker AIS01.5-100-310
56Anker AIS01.5-100-310S
57Anker AIS01.5-100-321
58Anker AIS01.5-110-310
59Anker AIS01.5-115-321
60Anker AIS01.5-120-20-310
61Anker AIS01.5-120-304
62Anker AIS01.5-120-310
63Anker AIS01.5-125-304
64Anker AIS01.5-125-310
65Anker AIS01.5-130-310
66Anker AIS01.5-140-310
67Anker AIS01.5-145-310
68Anker AIS01.5-145-321
69Anker AIS01.5-150-304
70Anker AIS01.5-150-310
71Anker AIS01.5-150-321
72Anker AIS01.5-157-304
73Anker AIS01.5-160-310
74Anker AIS01.5-165-310
75Anker AIS01.5-165-310S
76Anker AIS01.5-170-304
77Anker AIS01.5-170-310
78Anker AIS01.5-175-310
79Anker AIS01.5-180-304
80Anker AIS01.5-180-310
81Anker AIS01.5-180-321
82Anker AIS01.5-180/20-321
83Anker AIS01.5-190-310
84Anker AIS01.5-190-310S
85Anker AIS01.5-195-310
86Anker AIS01.5-200-20-310
87Anker AIS01.5-200-310
88Anker AIS01.5-200-321
89Anker AIS01.5-205-310
90Anker AIS01.5-210-310S
91Anker AIS01.5-215-310
92Anker AIS01.5-215-310S
93Anker AIS01.5-220-310
94Anker AIS01.5-225-310
95Anker AIS01.5-230-310
96Anker AIS01.5-235-310
97Anker AIS01.5-245-310
98Anker AIS01.5-250-310
99Anker AIS01.5-250-321
100Anker AIS01.5-253-310
101Anker AIS01.5-255-310
102Anker AIS01.5-265-310S
103Anker AIS01.5-275-310
104Anker AIS01.5-285-310
105Anker AIS01.5-300-20-310
106Anker AIS01.5-300-310
107Anker AIS01.5-300-321
108Anker AIS01.5-305-310
109Anker AIS01.5-310-310
110Anker AIS01.5-320-310
111Anker AIS01.5-325-310
112Anker AIS01.5-345-310
113Anker AIS01.5-35-310
114Anker AIS01.5-350-310
115Anker AIS01.5-370-310
116Anker AIS01.5-385-35-310
117Anker AIS01.5-40-310
118Anker AIS01.5-50-304
119Anker AIS01.5-50-310
120Anker AIS01.5-50-310S
121Anker AIS01.5-50-321
122Anker AIS01.5-500-310
123Anker AIS01.5-55-321
124Anker AIS01.5-57-310
125Anker AIS01.5-60-310
126Anker AIS01.5-70-310
127Anker AIS01.5-70-321
128Anker AIS01.5-75-304
129Anker AIS01.5-75-310
130Anker AIS01.5-90-310
131Anker AIS01.5-90-321
132Anker AIS01.5-92-321
133Anker AIS01.5-95-321
134Anker AIS01.5.300-310
135Anker AIS01.5.320-310
136Anker AIS01.50-33-5-310
137Anker AIS01.6-100-310
138Anker AIS01.6-120-310
139Anker AIS01.6-125-304
140Anker AIS01.6-125-310
141Anker AIS01.6-150-310
142Anker AIS01.6-150-33-310
143Anker AIS01.6-165-310
144Anker AIS01.6-170-310
145Anker AIS01.6-175-310
146Anker AIS01.6-195-310
147Anker AIS01.6-200-310
148Anker AIS01.6-220-310
149Anker AIS01.6-225-310
150Anker AIS01.6-230-310
151Anker AIS01.6-235-310
152Anker AIS01.6-245-310
153Anker AIS01.6-250-15-310
154Anker AIS01.6-250-310
155Anker AIS01.6-255-310
156Anker AIS01.6-270-310
157Anker AIS01.6-275-310
158Anker AIS01.6-30-St3
159Anker AIS01.6-305-310
160Anker AIS01.6-320-310
161Anker AIS01.6-325-310
162Anker AIS01.6-340-310
163Anker AIS01.6-370-310
164Anker AIS01.6-40-310
165Anker AIS01.6-400-310
166Anker AIS01.6-50-310
167Anker AIS01.77-304

AIS 01 ankerini diametri 5, 6 mm va uzunligi 30 dan 415 mm gacha boʻlgan issiqqa chidamli poʻlatlardan tayyorlaymiz: 20X23N18 (AISI 310), 08X18N10T (AISI 304), 12X18N10T (AISI 321). Jadvalda — biz allaqachon joʻnatgan ijrolar; boshqa har qanday oʻlchamni chizma boʻyicha buyurtma asosida tayyorlaymiz.

Diametr, mm Uzunlik, mm Poʻlat markasi Bir dona narxi
5 50, 70, 75 … 385, 415 (36 tipoʻlcham) 20X23N18 (AISI 310), 08X18N10T (AISI 304), 12X18N10T (AISI 321) 60 ₽ dan
6 30, 120, 150, 175, 250 20X23N18 (AISI 310) 47 ₽ dan

Narx bir dona uchun QQS bilan koʻrsatilgan va maʼlumot joylashtirilgan vaqtda amal qiladi. Futerovkangiz uchun taklif olish uchun ariza yuboring.

+7 967 861-82-00