Keramik tolali matlar uchun AIS 02 ankerini sotib olish — URMKS
+7 967 861-82-00 qoʻngʻiroqqa buyurtma
TT olish

Anker AIS 02

Anker AIS 02 Фото 1
Mavjud Mavjud
Foto
Chizma
Xususiyatlari
Anker AIS 02 mahsuloti quyidagi ruxsat etilgan chetlanishlarga ega:
chizmada koʻring
Narxi: 63 rub.*
Ariza yuborish
* - Saytda koʻrsatilgan narx maʼlumot joylashtirilgan vaqtda amal qiladi. Dolzarb taklifni olish uchun ariza yuboring.
  • Tavsif
  • Oʻlchamlar va narxlar
Poʻlat korpusga qoʻlda yoki tezkor yoyli payvandlash yordamida payvandlanishi mumkin
Ankerlarni zanglamaydigan issiqbardosh va issiqqa chidamli prokatdan tayyorlash
Buyurtmachi talablaridan kelib chiqib, ankerlarni qora metalldan yasaymiz
Konstruktiv tiplar: S, J, L - shaklli va turli gofrirlangan boshqa anker tizimlari

Quyidagi poʻlat markalaridan tayyorlash mumkin:

  • GOST 12X18N10T 08X18N10
  • AISI 304, 310S, 321, 309S, 201, 1.4835

Texnologik afzalliklar:

  • Ankerlarni zanglamaydigan issiqbardosh va issiqqa chidamli dumaloq prokatdan tayyorlash.
  • Buyurtmachi talablaridan kelib chiqib, ankerlarni qora metalldan yasaymiz;
  • Mahsulot konstruktiv tiplarga ega boʻlishi mumkin, aynan: S – shaklli, J – shaklli, L - shaklli va turli xil gofrirlash turlariga ega boshqa anker tizimlari;

Tipoʻlchamlar va artikullar: AIS02 ankeri

AIS02 ankerlarini buyurtma asosida tayyorlaymiz. Mavjud tipoʻlchamlar (70 dona) — quyidagi jadvalda. Kerakli oʻlcham roʻyxatda yoʻq boʻlsa — chizmangiz boʻyicha tayyorlaymiz, menejerdan aniqlashtiring.

№Artikul / tipoʻlcham
1Anker AIS02 5-125-304
2Anker AIS02 5-165-304
3Anker AIS02 5-170-310
4Anker AIS02 5-55-St20
5Anker AIS02 5-60-304
6Anker AIS02 5-85-304
7Anker AIS02-200-321
8Anker AIS02-5-200-321
9Anker AIS02-5-280-310
10Anker AIS02-5-65-310
11Anker AIS02.100-310
12Anker AIS02.140-310
13Anker AIS02.150-321
14Anker AIS02.300-310
15Anker AIS02.310-310
16Anker AIS02.5 FFS.5-250-310
17Anker AIS02.5 FFS.5-325-310
18Anker AIS02.5 FFS.5-375-310
19Anker AIS02.5-100-304
20Anker AIS02.5-100-310
21Anker AIS02.5-105-304
22Anker AIS02.5-120-310
23Anker AIS02.5-130-310
24Anker AIS02.5-140-310
25Anker AIS02.5-145-310
26Anker AIS02.5-150-310
27Anker AIS02.5-157-304
28Anker AIS02.5-170-310
29Anker AIS02.5-175-310
30Anker AIS02.5-180-304
31Anker AIS02.5-200-310
32Anker AIS02.5-215-310
33Anker AIS02.5-225-310
34Anker AIS02.5-230-310
35Anker AIS02.5-240-321
36Anker AIS02.5-250-310
37Anker AIS02.5-267-310
38Anker AIS02.5-270-310
39Anker AIS02.5-290-304
40Anker AIS02.5-295-310
41Anker AIS02.5-300-310
42Anker AIS02.5-300-310-01
43Anker AIS02.5-330-310
44Anker AIS02.5-350-310
45Anker AIS02.5-360-310
46Anker AIS02.5-380-310
47Anker AIS02.5-42-304
48Anker AIS02.5-50 St.20
49Anker AIS02.5-50-304
50Anker AIS02.5-50-310
51Anker AIS02.5-560-310
52Anker AIS02.5-610-310
53Anker AIS02.5-65-310
54Anker AIS02.5-73-310
55Anker AIS02.5-77-304
56Anker AIS02.5-80-310
57Anker AIS02.5-90-310
58Anker AIS02.5-95-304
59Anker AIS02.6-150-310
60Anker AIS02.6-175-310
61Anker AIS02.6-190-304
62Anker AIS02.6-225-310
63Anker AIS02.6-240-310
64Anker AIS02.6-300-310
65Anker AIS02.6-35-310
66Anker AIS02.6-55-310
67Anker AIS02.6-65-310
68Anker AIS02.65-310
69Anker AIS02.73-310
70Anker AIS02.90-310

AIS 02 ankerini diametri 5 mm va uzunligi 50 dan 560 mm gacha boʻlgan issiqqa chidamli poʻlatlardan tayyorlaymiz: 20X23N18 (AISI 310), 08X18N10T (AISI 304), 12X18N10T (AISI 321). Jadvalda — biz allaqachon joʻnatgan ijrolar; boshqa har qanday oʻlchamni chizma boʻyicha buyurtma asosida tayyorlaymiz.

Diametr, mm Uzunlik, mm Poʻlat markasi Bir dona narxi
5 50, 65, 73 … 380, 560 (26 tipoʻlcham) 20X23N18 (AISI 310), 08X18N10T (AISI 304), 12X18N10T (AISI 321) 35 ₽ dan

Narx bir dona uchun QQS bilan koʻrsatilgan va maʼlumot joylashtirilgan vaqtda amal qiladi. Futerovkangiz uchun taklif olish uchun ariza yuboring.

+7 967 861-82-00